Sousedé
(1/6)
dům 2.jpg
2 450 000 Kč
Poznámka k ceně: + odměna zprostředkovateli
ID nemovitosti:125616
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Výrazná SLEVA !!!
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1, 50 m2, OV, v lokalitě Horka-Domky v Třebíči na ulici Družstevní.
Byt je v původním stavu a nabízí tak novému majiteli možnost rekonstrukce podle vlastních představ. Bytová jednotka se nachází v 1. PP na úrovní sklepů, díky tomu je do bytu skoro bezbariérový přístup přes zadní vchod do domu pouze s jedním schodem. Byt sestává ze vstupní chodby, umakartového jádra s koupelnou a WC, kuchyně, dvou pokojů. Bez balkonu a lodžie. K bytu náleží sklepní kóje. V blízkosti vešekerá občanská vybavenost, Poliklinika za domem, kousek základní škola, školka, zastávka MHD, Stop Shop. Za domem dětské hřiště a areál Hvězda. Pro více informací, či domluvení prohlídky jsem k dispozici.
. Do konce června 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
125616
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
-1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Potančoková Lucie
Potančoková Lucie
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé