Sousedé
(1/15)
Pokoj_011.JPG
3 699 000 Kč
ID nemovitosti:123704
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:17. května 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej pěkného bytu o dispozici 2+1, který se nachází v atraktivní části Polabin - ul. Družby. Bytová jednotka je umístěna ve 8. podlaží panelového domu a přináleží k ní lodžie umístěné na společné chodbě a sklepní kóje v suterénu domu. Celková plocha bytu s lodžií je 55,4 m2. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí včetně střechy, zateplení, rozvodů a plastových oken. V domě se nachází dva výtahy, jeden osobní a druhý nákladní. V bytě proběhly drobné rekonstrukční práce - oprava zdiva, nové lino v ložnici, na chodbě a v kuchyni. Jádro je původní, ve velmi dobrém stavu. Výhodou jsou velice nízké náklady na bydlení 3000-, kč/měs. (fond oprav, voda, plyn, elektřina, internet). Skvělá občanská vybavenost v místě bytového domu. Základní a mateřská škola je vzdálena 5 minut chůze. OC Kaufland je vzdáleno 500 metrů, kde se také nachází lékárna... Do konce června 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
123704
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
56m2
Užitná plocha
50m2
Patro
8
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Hlavica Lubomír
Hlavica Lubomír
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé