Sousedé
(1/18)
Prodej bytu 3+kk, Jaroměřice nad Rokytnou
2 790 000 Kč
ID nemovitosti:PRO234
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:1.714 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2021
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zajímavý byt 2+1 (vzhledem k velikosti kuchyně a jídelny i 3+kk) v Jaroměřicích nad Rokytnou. Jednotka se nachází v bytovém domě na ulici Havlíčkova. Po rozsáhlé rekonstrukci byla původně historická budova adaptována na bydlení s možností využívat rozsáhlého dvora jako chráněného venkovního zázemí a dále s možností parkovat před BD na přiděleném parkovacím místě. Nabízený byt s okny na sever a jih se nachází v první patře domu bez výtahu. Jednotka s obytnou místností a kuchyňským koutem dále disponuje dvěma pokoji, koupelnou a samostatným WC. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který nahřívá i TUV. Provozní náklady včetně platby do Fondu oprav pro dvě dospělé osoby nepřesahovaly Kč 2.500,- měsíčně. Příslušenství bytu tvoří skladovací kóje v přilehlé budově. Bytová jednotka je vhodná jak k vlastnímu bydlení, tak případně jako investiční byt vhodný k pronájmu. Kontaktujte makléře!

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
PRO234
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Místností
3
Patro
1. patro
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Prokeš
Jiří Prokeš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé