Sousedé
(1/23)
3 500 000 Kč
ID nemovitosti:356281
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Plocha pozemku:63 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1 o podlahové ploše 63 m2 s lodžií a sklepem v 7. NP (6.patře) panelového domu s výtahem v Bystřici u Benešova.
Příjemné dispoziční řešení, dostatek úložných prostor, kvalitně provedená rekonstrukce i pohodlná pěší dostupnost občanské vybavenosti – to vše splní představy o pohodlném a klidném bydlení rodinám či jednotlivcům všech věkových kategorií.
Dispozice bytu: předsíň, obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Příslušenství bytu tvoří lodžie (2,50 m2) a sklepní kóje (1,50 m2), umístěná v přízemí domu.
Byt je po celkové rekonstrukci ve velmi dobrém technickém stavu bez nutnosti dalších investic.
Revitalizován byl také bytový dům (zateplení fasádního pláště, nový vstupní trakt, výtah).
Pozemek kolem bytového domu je přístupný pouze jeho obyvatelům a slouží v přední části jako zahrada, v zadní jako uzamčená parkovací plocha (využití po dohodě se SVJ).
Měsíční poplatky, spojené s užíváním bytu, činí aktuálně 4.300,- Kč vč. příspěvku do Fondu oprav.
V Bystřici je k dispozici rozšířená občanská vybavenost (zdravotní středisko, ZŠ a MŠ, restaurace, řada obchodů), plná pak v blízkém Benešově.
Dopravní dostupnost: Benešov 7 km, Praha-Chodov 44 km (D1).
Z blízké autobusové zastávky (pouhých 100 m) je možné několika linkami dojet na Terminál Benešov a odtud následně pokračovat autobusem nebo vlakem ve směru Praha nebo Tábor a České Budějovice.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
356281
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
63m2
Užitná plocha
63m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
6
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Tomáš Olbrich
Tomáš Olbrich
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé