Sousedé
(1/10)
Rezervace
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:350058
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Plocha pozemku:68 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt, který byste si mohli přizpůsobit vlastním požadavkům? Exkluzivně přinášíme právě takový o dispozici 2+1 a výměře 68 m2 v krásném městečku Studená. Byt se nachází ve druhém patře revitalizovaného cihlového domu v již zmiňovaném jihočeském městě Studená.

Byt se nachází v klidné části a přesto jen pár krůčků od centra. Před domem jsou vybudována parkovací stání.
Velkou výhodou tohoto bytu je skutečnost, že je částečně dotčen rekonstrukcí a tak může nový majitel krásného bytu uskutečnit své nápady od vchodových dveří až po poslední okno. Byt je úžasně prosvětlený, situován je na JZ, tak se sluníčkem budete vstávat i usínat. Bytová jednotka je složena z předsíně, obývacího pokoje, ložnice, WC, koupelny a kuchyně. K bytu náleží i sklep.
Procházet se budete po parketách, které dominují obývacímu pokoji a ložnici, v kuchyni a v chodbě je položeno vkusné linoleum. V jádře pak dlažba.
Vytápění vafkami. Velkou výhodou je, že nový majitel si zde může zřídit i krbová kamna.
Zachovalý stav nijak nebrání vybudovat zde pěkné bydlení pro mladou rodinu nebo využít investiční příležitosti a byt do budoucna pronajímat.

Obec Studená (německy Studein) se rozkládá po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice a administrativně náleží do okresu Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Žije v ní přibližně 2 200 obyvatel. Téměř celé území obce náleží k Moravě, k Čechám patří jen úzký cíp území na jihu katastrálního území Domašín, zahrnující severní část samoty Nový Svět. V obci má tradici masný průmysl, po výstavbě nového závodu Masny v sedmdesátých letech dvacátého století se jednalo o největší masokombinát na území ČSSR. Více než sto let zde působí továrna na výrobu knoflíků – výrobní družstvo Styl Studená. Od 16. století do roku 1995 fungoval v areálu zámku pivovar. Z občanské vybavenosti se ve Studené nachází základní škola a mateřská škola, zdravotní středisko s lékárnou, obchody a hostince.

Zaujala Vás tato nabídka?
Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
350058
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
68m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiřina Zapotoka Cieslarová
Jiřina Zapotoka Cieslarová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé