Sousedé
(1/20)
2 985 000 Kč
ID nemovitosti:330111
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:77 m2
Plocha pozemku:77 m2
Datum aktualizace:1. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pro ty, kteří netouží po bydlení na sídlišti, je určen zajímavě řešený byt 2+1 o podlahové ploše 77 m2 v historickém domě pod náměstím.

Dům je složen ze dvou traktů, jeden trakt směřuje do Steinbrenerovy ul., druhý do ulice Na Baště. Tvoří jej osm bytových jednotek, prodávaný byt se nachází v části, která směřuje do ulice na Baště, v jeho 1.patře (2. nadzemní podlaží). Přestože se byt nachází v centru města, uživatel má zaručen klid.

Rozložení místností je patrné z půdorysu ve fotogalerii. Všechny místnosti jsou přístupné z podlouhlé chodby, která probíhá celým bytem. Ve vstupní části se nachází koupelna a samostatný záchod, následuje vchod do kuchyně, v další části chodby je po levé straně otevřený prostor s elektrokotlem a policemi (tento prostor lze uzavřít), pak následuje vchod do ložnice a na konci chodby se vstupuje do velice prostorného obývacího pokoje (přes 30 m2)

Byt prošel rekonstrukcí – kuchyně z masivního dřeva s vestavěnými spotřebiči vč. myčky, koupelna s podlahovým topením, toaleta, místo kotle na uhlí byl instalován elektrokotel.

Ze všech oken, která jsou špaletová a jsou orientována na východní stranu, je nádherný výhled na střechy vimperských domů, ale také do krajiny směrem na Homolku či Mařský vrch.

Výhodou bytu je dostatek místa ke skladování věcí. Ke každému bytu náleží sklad na uzavřeném dvorku, další prostory ve sklepě a také podíl na půdním prostoru.

Koupi bytu doporučuji nejen za účelem trvalého bydlení, také jako investici, ale byt je velice vhodný jako víkendový byt (s výhodou dostatku bezpečných úložných prostorů pro lyže, kola a dalšího sportovního náčiní), neboť Vimperk kromě toho, že nabízí kompletní občanskou vybavenost, je výborným startovním místem na sjezdovky či na výlety po Šumavě (Zadov 13 km, Nové Hutě 12 km, Kvilda 20 km, Borová Lada 13 km, Kubova Huť 9 km, navíc v místě sportovní areál Vodník), k hraničnímu přechodu s Německem 25 km.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
330111
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
77m2
Užitná plocha
77m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Josef Rychtář
Josef Rychtář
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé