Sousedé
(1/9)
1
4 350 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:55068
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Datum aktualizace:7. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji prostorný byt s dispozicí 2+1 a 67,2 m2 ve 3. NP činžovního domu. Poloha domu v zóně pro pěší zajišťuje v bytě klidný a pohodový provoz, široká ulice potom i dostatek přirozeného světla. Všechny místnosti jsou samostatné s orientací oken na jih a sever. V rámci bytové rekonstrukce se částečně odstranila zeď mezi kuchyní a pokojem a nahradila ji posuvná stěna, chytře tak umožňuje větší variabilitu obou místností. Půvabná funkční kachlová kamna v této části jí přidávají na útulnosti. Kuchyň s oknem je plně vybavená. V obývacím pokoji jsou pak druhá identická kamna, poskytující stejný komfort i zde. Elegantní předsíň s vestavěným úložným prostorem, prostorná koupelna také s oknem je vybavena vanou, v nice je tu umístěn kotel, zajišťující teplo a ohřev vody. Další alternativou je možnost využití kachlových kamen. V bytě jsou položeny laminátové podlahy. Byt v tomto okouzlujícím lázeňském městě s krásnou dobovou architekturou, říčkou Teplou protékající po obou stranách, obklopený nádhernou přírodou s mnoha vyhlídkami, nabízí unikátní možnost užít si dosyta sportu, relaxu i kultury. Všechny služby včetně dopravy jsou v komfortní pěší vzdálenosti. Pokud vás nabídka zaujala prosím, kontaktujte mě viz níže.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
55068
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
67m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lucie Skalická
Lucie Skalická
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé