Sousedé
(1/11)
3 200 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:MZbt10010
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:8. září 2020
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Prodej cihlového bytu 2+1 Olomouc, na ulici Praskova, s plochou bytu 74,23 m2. Byt se nachází v rozšířeném centru Olomouce, v klidné části a v blízkosti tramvaje. Byt je po částečné rekonstrukci před cca 13 ti lety, nová plastová okna, elektřina je v mědi, nový plynový kotel i s rozvody, v ložnici renovované parkety, v kuchyni PVC. V ložnici postaveno patro, k dalšímu využití bydlení. V bytě komora (technická místnost). Za domem je možnost využívat dvorek, v suterénu domu je prostorný sklep a možnost využití půdního prostoru. Měsíční náklady 2 274,-Kč (fond oprav, správa domu, voda, osvětlení společné prostory....) + elektřina v bytě a plyn. Výborná lokalita v blízkosti centra i vlakového nádraží.

Základní údaje

ID nemovitosti
MZbt10010
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
74m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Žďárská
Michaela Žďárská
Zobrazit
kontakt
RK DACHI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé