Sousedé
(1/14)
bytová jednotka - white wall
8 633 000 Kč
Poznámka k ceně: Zimní zvýhodněné ceny až -10 %! Neplatíte provizi! Prodává přímý majitel!
ID nemovitosti:BRA61
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:76 m2
Datum aktualizace:22. ledna 2021
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Najděte s PSN svůj ideální domov. Nově přinášíme klidné bydlení v atraktivní lokalitě centrálního Žižkova. Originální, prostorný byt 2+1 s terasou v 6. podlaží o celkové ploše 75,5 m2, ke kterému náleží sklepní kóje 3,3 m2 a terasa 5,5 m2, kde můžete v klidu relaxovat.

Rezidence U Prokopa, která nese jméno významného českého světce a biskupa se nachází ve výhodné a atraktivní lokalitě historického Žižkova. 150 metrů od domu se nachází autobusová a tramvajová zastávka Lipanská. Jen pár kroků od domu najdete mnoho rozličných obchodů, restaurací i míst k trávení volného času. Poblíž se nachází také rozlehlý park Parukářka, který vám poslouží jako oáza klidu uprostřed ruchu velkoměsta.

Zrekonstruované byty v historickém činžovním domě jsou k dispozici ve standardu WHITE WALL, takže si je může každý majitel dokončit přesně podle svých představ. Při rekonstrukci rezidence zůstaly zachovány secesní prvky domu typické pro přelom 19. a 20. století.


Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMetroMHDSilniceDálnice
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
BRA61
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
67m2
Užitná plocha
76m2
Plocha terasy
6m2
Patro
5. patro
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Simon Lukavský (oddělení prodeje)
Simon Lukavský (oddělení prodeje)
Zobrazit
kontakt
PSN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé