Sousedé
(1/8)
Fotka 1
3 490 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:2929
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:49 m2
Datum aktualizace:20. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděného kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 u centra města Jihlavy, Mošnova ulice. Jedná se o bytovou jednotku 2+1 umístněnou ve 2. NP (1.patro) revitalizovaného bytového domu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Podlahová plocha bytu s příslušenstvím je přesně 49,7 m2. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje samostatný plynový kotel umístěný v koupelně.Co se týká lokality, tak se jedná o skutečně ideální umístění, kdy pěší cesta do centra města trvá zhruba 10 minut a 5 minut zabere cesta do nákupního centra City park. MHD, škola, školka a ostatní občanská vybavenost je v dosahu a přitom je zde dostatek klidu. V současné chvíli je nemovitost pronajata, proto je fotodokumentace pouze částečná. V případě zájmu o investiční koupi je možné zajistit, aby byt pronajatý zůstal. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání. S vyřízením hypotečního úvěru zdarma pomůžeme.

Základní údaje

ID nemovitosti
2929
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
50m2
Užitná plocha
49m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Florián
Zdeněk Florián
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé