Sousedé
(1/7)
Fotka 10
1 490 000 Kč
ID nemovitosti:2882
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu (podílu k budově) v obci Švábov Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej spoluvlastnického podílu v rozsahu 22356/84536 k budově v obci Švábov - bytu 2+1 o velikosti 80 m2, ke kterému náleží půdní prostor, sklep, kotelna, dřevěná kolnička a oplocená zahrádka. Byt se nachází v 1.patře zděného bytového domu v klidné části obce. Dispozice: Vstupní chodba s kamenným schodištěm, předsíň, kdy po pravé straně se nachází prostorná kuchyně se vstupem do navazujícího pokoje. Z levé strany chodby je vstup do další části bytu, ke je samostatná toaleta, koupelna s vanou, druhý pokoj a spíž. Z chodby je dále přístup do rozlehlých půdních prostor. Vytápění je zajišťováno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody je zajišťován elektrickým bojlerem. Voda je čerpána z obecního vodovodu. Možnost dopravního spojení: vlakem, autobusem, osobním autem. Bezproblémové parkování u domu. Veškerá občanská vybavenost je v sousední obci Batelov, která se nachází cca 20km od krajského města Jihlava. V obci Batelov je možnost využití: Obecního úřadu, knihovny, kina, sportovního hřiště, základní školy vyššího stupně, školky, praktického lékaře, zubaře, pošty, restaurací, různých obchodů a služeb a jiné. S vyřízením hypotečního úvěru zdarma pomůžeme. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Základní údaje

ID nemovitosti
2882
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Zdenka Floriánová
Zdenka Floriánová
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé