Sousedé
(1/15)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:2001
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Podlahová plocha:68 m2
Datum aktualizace:12. března 2024
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie2 kWh/m2

Popis nemovitosti

Dobrý den
Dovoluji si Vám nabídnout v exkluzivním zastoupení k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1 o celkové rozloze 63m2 + terasa, která se nachází v 2NP bytového cihlového domu s výtahem v samotném srdci Pardubic Zelené předměstí, ulice Palackého třída 2546. Samotný dům je speciální pevnostní konstrukce, který prošel rekonstrukčními kroky včetně zateplení obvodového pláště. Dům je celkově střežen kamerovým systémem a to jak z vnější části, tak z části vnitřní.

Předmětná bytová jednotka s dispozicí 2+1 je v původním stavu se zděným bytovým jádrem, osazená plastovými okny. Byt je vhodný k dispozičním úpravám dle představ nového majitele.
Bytová jednotka zahrnuje velmi prostornou vstupní chodbu z které je přímý vstup do obou obytných místností a samostatné kuchyně, kdy všechny obytné prostory jsou orientovány jižním směrem a jsou zároveň velmi prostorné a slunné. Z obývacího pokoje, je pak i vstup na velmi prostornou a krytou terasu. Vstupní chodba která je páteří celé bytové jednotky umožňuje i přímý vstup do samostatné komory a do sociálního zázemí, kde koupelna a wc jsou samostatné a netvoří společný celek. Právě prostornost vstupní chodby a přímé vstupy do jednotlivých částí bytu, nabízí velmi atraktivní dispoziční úpravy. Koupelna je vybavena vanou a samostatným umyvadlem. Oddělená kuchyně je pak vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem . Krytinu podlah, tvoří v obytných místnostech klasické dřevěné parkety v kuchyni lino a v ostaních částech bytu, včetně koupelny a wc pak keramická dlažba. Součástí jednotky je i prostorná, zděná sklepní kóje.

Samotnou předností bytu je jeho orientace do klidné vnitroblokové části s možností pohodlného parkování a přímou dostupností veškerých služeb a občanského vybavení včetně prostor civilního krytu.

Veškeré společné části nemovitosti, jsou čisté a řádně udržovány. Předmětný byt, není nikterak zatížen žádným právním omezením a je okamžitě volný k nastěhování.

V případě Vašeho zájmu, Vám i rádi poradíme s možnostmi financování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
2001
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
68m2
Plocha terasy
20m2
Místností
3
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Hovorka
Martin Hovorka
Zobrazit
kontakt
Bohemia servis spol. s r.o.

© 2024 Sousedé