Sousedé
(1/22)
3 500 000 Kč
Poznámka k ceně: včetě odměny RK
ID nemovitosti:16357
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Plocha pozemku:64 m2
Datum vložení:2. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,
nabízím Vám byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví v Pardubicích, Doubravice.

Byt naleznete v patře menšího bytového domu.

Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod. Celková plocha bytu činí 63,6m2 včetně sklepa, který má 8,4m2. Zahrada není předmětem prodeje, nicméně dům je situovaný v klidné části Pardubic, obklopený lesy a přírodou, kousek od přírodní památky U Pohránovského rybníka. Ideální na procházky nebo cykloprojížďky.

Autobusová zastávka je vzdálena od bytu cca 250 m.

Pokud tedy hledáte byt v klidném prostředí, který vám nabízí solidní dispozici i prostor, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.

Realitní makléř Martin Socha

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
16357
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
64m2
Užitná plocha
64m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Socha
Martin Socha
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé