Sousedé
(1/10)
2 750 000 Kč
ID nemovitosti:13106
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:51 m2
Plocha pozemku:49 m2
Datum vložení:13. června 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

V samotném středu České republiky v Ledči nad Sázavou nabízíme družstevní byt 2+1 o výměře 49,2 m². Byt se nachází ve 3. patře (bez výtahu) poctivého cihlového domu. Koupelna je vybavena jak vanou, tak i sprchovým koutem, WC je od koupelny oddělené. Byt je vhodný jak pro mladé páry, tak i aktivní seniory nejen svou útulností, ale hlavně okolím. Samotná Ledeč na Sázavou je historické město a první zmínka o ní je už z 12. století. Okolí malebného městečka přímo vybízí k procházkám a výletům Středního Posázaví. V Ledči je mateřská a základní škola a taktéž gymnázium s vyšší odbornou školou. Nad Vaší bezpečností bude bdít Policie ČR a profesionální hasiči, kteří mají ve městě základnu. Pokud vás přepadne nějaký zdravotní neduh, nemusíte se bát, jelikož je v Ledči poliklinika, kde o vás bude postaráno. Ve městě jsou známé řetězce Penny a Billa doplněné prodejnami a obchůdky místních živnostníků plus restaurace a bary. Převod do osobního vlastnictví bude možný.
Na prohlídku nabízeného bytu s doplněním Vašich dalších dotazů se těšíme.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
13106
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
49m2
Užitná plocha
51m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Václav Loužecký
Václav Loužecký
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé