Sousedé
(1/17)
2 940 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize a služeb RK
ID nemovitosti:387273
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Plocha pozemku:52 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí zajímavou investiční příležitost ke koupi zděného bytu 2+1 v centru Trutnova. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží zděného bezbariérového domu s novým výtahem. Bytový dům prošel celkovou revitalizací (nová plastová okna, zateplení 16cm polystyrén, fasáda, stoupačky, zateplená střecha, společné prostory, vstupy přes čipy, nové vchodové dveře, atd.).

Společenství vlastníků také odkoupilo pozemek před domem o výměře 707mm2, který slouží jako zahrada pro majitele a nájemníky bytových jednotek. SVJ zde velmi dobře funguje a především výborně hospodaří, momentálně nejsou na domě žádné dluhy a veškeré úvěry na zateplení a výtahy jsou již splacené. Aktuální platba do fondu oprav činí 1.800,- Kč/měsíc, záloha na teplo 1.500,- Kč/měsíc. V bezprostřední blízkosti domu je parkoviště pro osobní vozidla.

Bytová jednotka prošla před 10 - 15 lety rekonstrukcí jádra, koupelny, WC a kuchyně, dále byla instalována nová elektrika v mědi v celém bytě a zbudována vestavěná skříň v chodbě. Ve všech místnostech je plovoucí podlaha. V bytě jsou rozvody na internet a O2 TV. Vytápění bytu je zde ústřední - dálkové, ohřev teplé vody zajišťuje karma, sporák je plynový. K bytu patří zděný uzamykatelný sklep cca 1,5m2 v suterénu domu, dále je zde sušárna, kolárna, a vznikají zde nové další úložné prostory z nevyužitých místností. V místě je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, nádraží, náměstí, parkoviště, obchody, atd.). Více info v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
387273
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Bc. Petr Malý
Bc. Petr Malý
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

© 2024 Sousedé