Sousedé
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně veškerého právního a realitního servisu.
ID nemovitosti:363938
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:49 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:28. května 2024
Energetická náročnostF ( )
Roční spotřeba energie306 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt o výměře 49 m² s komorou o rozloze 2 m² a dvěma sklepovými prostory o rozloze 6 m², který se nachází na ulici Nádražní v Pacově.

Jednou z hlavních předností tohoto bytu je výborná dostupnost do centra města a v lokalitě máte obchody, školu a školku. Před domem se nachází zeleň a dětské hřiště, a vedle domu najdete dostatek parkovacích míst. Byt se nachází ve třetím patře (4. NP) cihlového domu.

Byt se skládá z obývacího pokoje o velikosti 15,10 m², kuchyně s jídelnou o velikosti 13,80 m², ložnice o velikosti 13 m², chodby o velikosti 3 m², koupelny s WC o velikosti 4,5 m², komory v suterénu o velikosti 2 m² a sklepů o rozloze 6 m². Celková užitná plocha s těmito prostory je 57 m².

Po vstupu do bytu se dostanete do prostorné chodby, která je ideální pro vestavěnou skříň. Z této chodby se dostanete do všech částí bytu, tedy do kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelnou, obývacího pokoje a na něj navazující ložnice s krásným velkým oknem. Z chodby se také dostanete do koupelny s vanou a WC.

Celkové náklady spojené s užíváním bytu jsou nyní ve výši 1.607 Kč/měs. (z toho fond oprav činí 791 Kč/měs.). Předpokládané náklady na elektrickou energii jsou 2.700 Kč/měs. Byt je vytápěn přímotopy a teplá voda je zajištěna bojlerem. V obývacím pokoji jsou kamna na tuhá paliva a možnost alternativního způsobu vytápění je jistě v této době vítaná.

Dům (SVJ) není zatížen žádným úvěrem za rekonstrukci, stav fondu oprav je výborný.

Pokud máte zájem o tento byt, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám pošlu rozpis měsíčních plateb, stav fondu oprav a doplňující fotografie. Těším se na setkání a vše o mé práci najdete na mých webových stránkách richardkaspar. cz

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
363938
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
8m2
Obytná plocha
49m2
Užitná plocha
57m2
Patro
3
Počet sklepů
3
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Richard Kašpar
Richard Kašpar
Zobrazit
kontakt
RE/MAX One

© 2024 Sousedé