Sousedé
(1/22)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info v RK!
ID nemovitosti:194023RoV
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:85 m2
Datum aktualizace:26. října 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám byt s dispozicí 2+1 v družstevním vlastnictví, na okraji města Blansko, ul. Okružní, s možností koupě do osobního vlastnictví od roku 2024.

Pro milovníky přírody a dlouhých procházek je nespornou výhodou blízkost přírody, která vybízí ke strávení příjemného volného času. Nedaleko bytového domu se nachází i autobusová zastávka a několik dětských hřišť. V dostupné vzdálenosti jsou potraviny, restaurace a oblíbená pekárna.

Samotný byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží ve zděném bytovém domě ze šesti nadzemních podlaží. Tento byt je v udržovaném stavu a je možné jej upravit dle svých vlastních představ, popř. využít jako výhodnou investici s možností pronájmu.
Samotný byt má osazena nová plastová okna a vstupní dveře z roku 2022 a nové WC kombi. Vytápění a ohřev vody v bytu je dálkové. V bytovém domě jsou k dispozici dva výtahy.

Byt má výborné umístění, kde nemá téměř žádné společné zdi se sousedy. K dispozici jsou tři balkony, z toho jeden je zastřešen. K bytu náleží sklep (1,50 m2), společné prostory jako je kočárkárna a kolárna. Z bytu je nádherný výhled na město Blansko a okolí. Orientace bytu je převážně na jihozápad.

Dispoziční uspořádání: přes zastřešený balkon (9,8 m2) je vstup hlavními dveřmi do vstupní chodby (11,43 m2). Ze vstupní chodby je možné vejít do koupelny s WC (4,45 m2). Dále je možné vejít do samostatného pokoje (19,20 m2), který je v tuto dobu užíván jako ložnice s možností vstupu na balkon a do dalšího pokoje (24,50 m2), který v tuto chvíli slouží jako obývací pokoj s dalším balkonem (výměra obou balkonů je 2,36 m2). Z tohoto pokoje je možné vstoupit do kuchyně (11,45 m2). Celková výměra bytu je cca 84,7 m2 včetně balkonů a sklepu.
Předností této nabídky je klidná lokalita. Byt je vhodný i jako investice s možností pronájmu. PENB je třídy D.

Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna a cca 16 km jižně od města Boskovice, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a baseballový stadion, okruh pro kolečkové brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
ID nemovitosti
194023RoV
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
85m2
Užitná plocha
85m2
Plocha balkonu
2m2
Plocha terasy
10m2
Místností
3
Patro
4. patro
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé