Sousedé
(1/11)
MAR_0412
875 000 Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:01163
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 o celkové ploše 54 m2, která se nachází v revitalizovaném bytovém domě v Kraslicích, ulici Pohraniční stráže. Byt s balkónem se nachází v prvním patře a je v původním stavu k celkové rekonstrukci.Vytápění a ohřev vody dálkově.K bytu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti bytu, bezproblémové parkování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
01163
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
54m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Brunclík
Martin Brunclík
Zobrazit
kontakt
Dobrébydlení Trading s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé