Sousedé
(1/9)
DSC_5915
1 889 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:01055
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:46 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zcela nově zrekonstruovanou bytovou jednotku s dispozicí 2+1, balkonem, sklepem o podlahové ploše 45 m2. V bytě došlo k úpravě dispozice vč. zvětšení koupelny, nová elektroinstalace, omítky, dveře, okna plastová. V koupelně je vývod pro pračku, kuchyňská linka není součástí prodeje. Při projektu byla uvažována kuchyňská sestava z Ikei v hodnotě cca 50tisíc Kč. V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte..

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
01055
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
46m2
Patro
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martin Šíma
Ing. Martin Šíma
Zobrazit
kontakt
Dobrébydlení Trading s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé