Sousedé
(1/15)
hdr dům 5.jpg
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: viz. popis nemovitosti
ID nemovitosti:122143
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Datum aktualizace:4. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi do osobního vlastnictví byt o dispozici 2+1 a užitné ploše 61m2, který se nachází v přízemí zděného bytového domu, v klidnější části obce Bánov. Výhodou bytového domu je velká, oplocená společná zahrada! Jednotka byla v nedávné době rekonstruována - kuchyně se spotřebiči, koupelna a WC a její nedílnou součástí je prostorný sklep a další společné místnosti.
Nově k bytu patří vyhrazené parkovací stání, budoucí majitel tak má zajištěnou možnost vždy zaparkovat u domu na svém místě.
Umístění domu nabízí ideální dostupnost školy a školky, zdravotního střediska, sportovišť, zastávky autobusu, či obchodu (vše do 100m).
Cena platí při financování... Do konce dubna 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce. Poznámka k ceně: Cena nezahrnuje odměnu zprostředkovatele, uvedená cena platí při financování kupní ceny v hotovosti nebo úvěrem zprostředkovaným STING Finance

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
122143
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
76m2
Užitná plocha
61m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vlachynská Petra
Vlachynská Petra
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé