Sousedé
(1/16)
5 100 000 Kč
Poznámka k ceně: informace o ceně v kanceláři
ID nemovitosti:3727
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:89 m2
Plocha pozemku:89 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

4491 - Prostorný, velmi pěkně řešený byt č. 7 o velikosti 2+1 situovaný ve 3.NP kompletně zrekonstruovaného domu umístěného na nároží ulic Staňkova a J. Palacha. Součástí je nová kuch. linka včetně elektrospotřebičů. K bytu náleží balkon a sklepní box. Perfektní stav, atraktivní lokalita, veškerá občanská vybavenost a MHD v místě. V případě zájmu o prohlídku volejte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
3727
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
89m2
Užitná plocha
89m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Menc
Jaroslav Menc
Zobrazit
kontakt
Global Reality Hradec Králové, s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé