Sousedé
(1/18)
7 500 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:339154
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:95 m2
Plocha pozemku:95 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:21. února 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie590 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme zrekonstruovaný prostorný apartmán na začátku obce Dolní Morava, v klidné části, přesto v dosahu populárního sportovního centra.
Apartmán se nachází v přízemí domu č.1 v obci, má vlastní vchod. Místnosti jsou zajímavé prvky původní kamenné zdi a dělícími sloupy; krásný je i kamenný krb. Apartmán není zařízený, protože prostory nabízejí více variant řešení, které si budoucí majitel může zvolit podle svého vkusu.
Jediným vybavením je na míru zhotovený dřevěný pult a několik polic. Koupelna a WC jsou samostatné, svými rozměry vhodné i pro vozíčkáře.
Kromě obytných místností je k dispozici velká komora. K apartmánu patří i podíl na parkovišti a pozemcích přiléhajících k objektu.

Topení elektrokotlem a krbovými kamny, nebo je možno připojit tepelné čerpadlo ( není součástí prodeje, jsme schopni zařídit )
Voda obecní.

Na přání je možno pomoci se zařízením kuchyňské linky a postelí od místního truhláře.
S financováním rádi pomůžeme.


Použito z webu obce:

Obec Dolní Morava se nachází v Pardubickém kraji a žije v ní 385 obyvatel. Obec je vyhledávaným horským střediskem díky atraktivitám, které se v obci nachází. V letním období je to především Stezka v oblacích a další atrakce Resortu Dolní Morava. V zimě jsou to pak lyžařské areály Větrný vrch a Resort Dolní Morava. Pro návštěvníky i občany obce slouží také sportovní areál se zázemím pro sport a kempování. K ubytování návštěvníků slouží mnoho ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou v obci 1800 lůžek. Obec se nachází v pohoří Králický Sněžník, což je třetí nejvyšší pohoří v České republice s nejvyšším stejnojmenným vrcholem Králický Sněžník (1424 m.n.m.), pod nímž pramení řeka Morava.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
339154
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
95m2
Užitná plocha
95m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Chládek
Jiří Chládek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé