Sousedé
(1/16)
4.1674651441.jpg
2 590 000 Kč
ID nemovitosti:N98435
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:48 m2
Datum aktualizace:13. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 2+1 v centru Hodonína v osobním vlastnictví v prvním patře cihlového, zrevitalizovaného domu (zateplení, nová fasáda, stupačky, elektřina, plastová okna). V Hodoníně je základní občanská vybavenost. Dům je napojen na všechny sítě, má sedlovou střechu, příjezdová komunikace je asfaltová, soukromé parkování ve dvorku domu. Byt je dispozičně řešen jako 2+1 s neprůchozími pokoji, je po rekonstrukci (plastová okna, zděné bytové jádro). K dispozici jsou dva sklepy a společná kolárna. Byt je okamžitě připravený k nastěhování. Lze ho použít jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investice do budoucna k pronajímání. Prohlídky bytu - po domluvě. Jsem schopen zajistit financování koupě tohoto bytu pomocí profesionálního hypotečního partnera nebo podle našeho nového programu - Chytře bydlím (informace u makléře). Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98435.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98435
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
48m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bedřich Petržilka
Bedřich Petržilka
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé