Sousedé
(1/20)
img-9501-hdr.1658216682.jpg
Cena na dotaz
ID nemovitosti:N97862
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum vložení:6. prosince 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku v obci Větřní.

Byt o dispozici 2+1 ( 64 m2 ) s možností úpravy na 3+1 v osobním vlastnictví. Nachází se ve 3. patře panelového domu. Byt je v původním udržovaném stavu s umakartovým jádrem a možností okamžitého bydlení. Velkou výhodou je šatna v předsíni, na uskladnění věcí. Chcete-li mít jasnou představu o dispozici a uspořádání bytu doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku 3D, která je součástí inzerátu. Na bytové jednotce byly revitalizovány odpady a radiátory. Součástí jednotky je sklep a využití společných prostor domu (kočárkárna a sušárna).

Dům prošel revitalizací - zateplení, nové výtahy, kamerový systém, plastová okna, fasáda, stoupací vedení. Nyní je dům v energetické náročnosti - třídy C. Měsíční náklady jsou 4.290,- ( F.O., teplo, voda) + elektřina. Parkování je přímo u domu.

Okolí jednotky nabízí občanskou vybavenost - obchod s potravinami, mateřská i základní škola, lékař,, autobusová zastávka se spojem do Českého Krumlova, kde naleznete vše potřebné - kulturní i sportovní vyžití, lékaři, supermarkety, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.

Doporučujeme osobní prohlídku, v případě potřeby zajistíme financování prostřednictvím zkušeného a prověřeného finančního poradce.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97862.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97862
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
64m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Eliška Tůmová
Eliška Tůmová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé