Sousedé
(1/25)
4.1653245615.png
5 249 000 Kč
ID nemovitosti:N94696
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Podlahová plocha:45 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o apartmán (ateliér) nikoliv o byt. Co tak mít krásný horský apartmán (ateliér), který Vám zajistí pravidelný pasivní příjem a zároveň místo, kde kdykoliv můžete vyrazit se svou rodinkou na pořádnou rekreaci? Moderní prémiový apartmán je součástí luxusního resortu z roku 2021, nacházející se v samotném srdci Krkonoš v malebném městečku Vrchlabí, 10 km od Špindlerova Mlýnu. Díky velkému zájmu turistů se jedná o skvělou investiční příležitost.

Vzdušný apartmán o dispozicí 2+1 s balkónem a oddělenými vstupy do pokojů, podpořený recepcí, wellnessem a golfovým trenažerem v resortu, je na prodej. Převládají zde decentní pastelové barvy a přírodní kvalitní materiály. Centrální rekuperace, podlaha z masivního dřeva značky Kährs, italská dlažba Timeless, čipový vstup a mnoho dalšího. Apartmán je na míru kompletně zařízen kvalitním nábytkem včetně všech spotřebičů.

Jistě Vy i Vaši hosté oceníte vlastní parkovací stání v resortu za bezpečnostní závorou. Nabíjecí stanice pro elektrické vozidla je samozřejmostí. Dále samostatný sklep, kam můžete uložit kola, lyže a další věci. Navíc je vybaven vyhřívaným držákem na lyžáky, který se bude v zimním měsících hodit, to mi věřte.

Resort Vám a Vašim hostům dopřeje služby soukromého wellness s vířivkou, finskou saunou, Kneippovým chodníkem, zážitkovou sprchou... Není nic lepšího než se po dlouhé túře či celodenním lyžování pořádně prohřát v sauně a odpočinout si ve vířivce se sklenkou dobrého vína.

Navíc je v areálu i konferenční místnost, která se nabízí klientům. Součástí areálu je i dětské hřiště.

Pokud Vás láká pasivní příjem a nechcete mít žádné starosti, resort Vám vše zajistí (praní, úklid, …) Apartmán má svoji webovou stránku, kterou ocení Vaši klienti a lze ji vyžívat pro marketingové účely. Apartmán je vhodný až pro 4 osoby a může Vám zajistit slušné peníze. Za jednu noc se účtuje od 1.300 tisíc Kč (oprava z videa).

Resort je umístěn na strategickém místě ve Vrchlabí, odkud je to coby kamenem dohodil na nejlepší české sjezdovky. Nejbližší je ski areál Kněžický Vrch, za pouhých pár minut jízdy dorazíte do moderního skiareálu Herlíkovice-Bubákov a milovníci luxusu se mohou vydat do nejlepšího českého lyžařského střediska skiareálu Špindlerův Mlýn.

V létě oceníte náročnější vysokohorskou turistiku Krkonošskou přírodou. Na cyklisty v okolí čekají desítky kilometrů cyklostezek odlišné úrovně a délky. Můžete dojet třeba do Špindlerova Mlýna, projít si krásnou kolonádu Jánských lázní, či třeba přijďte pozdravit zvířátka do Královodvorské Zoo.

Zkrátka, ideální kombinace mezi investicí a vlastním užitkem, posuďte sami.

Na prohlídce na viděnou.
Ps. Golfový trenažer byl nahrazen konferenční místností (oprava z videa). Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94696.

Základní údaje

ID nemovitosti
N94696
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
5m2
Užitná plocha
51m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petr Koukal
Ing. Petr Koukal
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé