Sousedé
(1/16)
3 350 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně služeb RK a právního servisu
ID nemovitosti:292
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:16. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie86 kWh/m2

Popis nemovitosti

Byt se nachází v 6. NP zrekonstruovaného panelového domu (stoupačky, okna, zateplení pláště), který nabízí výborné dopravní spojení do ostatních částí města, jelikož se nachází kousek od zastávek Kpt. Bartoše a Bělehradská. Další nespornou výhodou je velké parkoviště s dostatečnou kapacitou přímo před domem. Dům nabízí dostatek zázemí v podobě kolárny a kočárkárny, zrekonstruované výtahy a dobře udržované společné prostory.

Samotná bytová jednotka prošla úpravou v roce 2012, při které byla kompletně zrekonstruována koupelna včetně jádra. Byt je velmi dobře dispozičně řešen - z prostorné předsíně vedou oddělené vstupy do jednotlivých místností. Orientace bytu je na západ. Kuchyně zůstává vybavena kuchyňskou linkou a spotřebiči. Byt je momentálně pronajat, nájemní vztah končí 31.12.2022. Příslušenství tvoří komora přímo na patře a sklepní koje v 1. NP, kde se nachází i další společné prostory (kolárna, sušárna). Součástí jednotky je uzamykatelná lodžie přímo naproti bytu.

Městská část Polabiny patří mezi nejžádanější místa pro svou dopravní dostupnost, výbornou občanskou vybavenost v podobě velkého množství zeleně, spoustě dětských hřišť, základních i mateřských škol, dostatečného množství obchodů i ambulancí lékařů všech služeb. Díky dostatečným plochám v okolí domu je zajištěno i bezproblémové parkování.

Při osobní prohlídce můžeme provést nezávislou konzultaci, na základě které Vám zpracujeme nabídku velmi výhodného financování přímo dle Vašich potřeb.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
Radiátory
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
292
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
54m2
Plocha lodžie
7m2
Patro
5
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Horský
Lukáš Horský
Zobrazit
kontakt
MAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé