Sousedé
(1/8)
700 000 Kč
Poznámka k ceně: , 2350.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:826579
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:20 m2
Datum vložení:7. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vlastní startovací bydlení nebo investiční příležitost přináší byt v původním, udržovaném stavu v 7. patře panelového domu s výtahem. V současné době je v bytě platící bezproblémový nájemce. Velikou výhodou je veškerá občanská vybavenost v blízkosti a velké parkoviště před domem, kde vždy najdete místo pro Vaše auto. Vzhledem k blízkosti polygonu BMW (pracovní příležitost) je byt vhodný i jako investiční příležitost nebo vlastní bydlení. Chcete více informací nebo si domluvit prohlídku? Zavolejte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
826579
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Lukáš Kraft
Lukáš Kraft
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé