Sousedé
(1/17)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:805356
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:31 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jako novinku pro Vás máme prodej zrekonstruovaného zajímavě řešeného bytu o výměře 22 m2 s klidovou mezonetovou zónou na spaní o výměře 9 m2. Bytová jednotka se nachází v klidné části obce Kvasiny a je nabízena s veškerým vybavením, které je zvoleno účelně, s elegancí a citem pro interiér, splňující požadavky moderního bydlení. Výhodou jsou velmi nízké provozní náklady na bydlení, dále i podíl na pozemku u domu s vlastním parkovacím stáním a terasa hned u vchodu do bytu s příjemným posezením orientovaná na JZ stranu, která Vám zpříjemní čas pro relaxaci a odpočinek. V Kvasinách je dobrá občanská vybavenost. Byt je volný a ihned k nastěhování pro nového majitele popřípadě investora. Nutno vidět. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře pro více informací a rezervování času prohlídky. S financováním Vám můžeme pomoci.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Valbový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
805356
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
31m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Jaroslava Pírková
Mgr. Jaroslava Pírková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé