Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 640 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poplatky:
2633.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:616174
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:24 m2
Datum vložení:18. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej přízemního družstevního bytu o výměře 24m2 vhodného jako investice s možností pokračovat v dlouhodobém pronájmu. Předpokládá se, že byt bude převeden do OV do jednoho roku. Předností bytu je jeho poloha u metra Želivského (asi 400m) a tramvajových zastávek na Vinohradské třídě s rychlým spojením do centra a kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. Před domem je park Náměstí Jiřího z Lobkovic, Základní a Mateřská škola. Vlastní byt je orientován do vnitrobloku a je tvořen jednou obytnou místností, kuchyňkou a sprchovým koutem s WC. Vytápění je řešeno topidlem na plyn, který je využíván i k vaření. Parkety v obývací místnosti jsou kryty kobercem. V kuchyňce a koupelně je keramická dlažba s obklady. Okna jsou již plastová. Náklady na bydlení jsou velmi nízké jelikož družstvo má příjem z pronájmu komerčních prostor v přízemí domu. Plánuje se zkvalitnění celé nemovitosti. Do bytu nejsou nutné žádné investice. Přiloženy vizualizace pro rekonstrukci.

Základní údaje

Dopravní spojení
MetroMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
616174
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
24m2
Obytná plocha
24m2
Užitná plocha
24m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.