Sousedé
(1/5)
pohled z ulice
4 019 000 Kč
ID nemovitosti:00435-5
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:42 m2
Datum aktualizace:7. září 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie67 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej bytů ve výstavbě s termínem dokončení 6/2023. Byty se nacházejí v atraktivní lokalitě města, v místní části Mladé s kompletními službami pro občanskou obslužnost v dosahu (MHD, autobus, vlak, dálnice, školy, školky, služby). Jedná se celkem o 6 bytových jednotek v částečně podsklepeném, jednopodlažním zděném domě se sedlovou střechou s provedenou vestavbou podkroví. V severní části stavby je průjezd do dvora, kde budou parkovací stání. Každý byt bude vytápěn vlastním elektrokotlem.Byty budou předány ve standardu: výmalba (barva bílá), dveře, podlahy, sanita v koupelně, obklady). Na vlastní náklady musíte řešit jen osvětlení, kuchyni a nábytek. Bytová jednotka o dispozici 1+kk s celkovou užitnou plochou bytu 42,68 m2, která poskytne klidné místo pro odpočinek v pohodlí vašeho domova. Byt se nachází v podkroví bytového domu. K bytu náleží sklepní kóje v podzemním podlaží (již součástí kupní ceny). Využití společných prostor v bytovém domě a výlučné užívání bytu je upraveno v Prohlášení vlastníka, k bytu můžete využít společný dvůr za domem. K bytu je možné dokoupit parkovací nekryté stání pro 1 automobil ve dvoře v ceně 250 000,- Kč. Stavba je ve fázi dokončenosti, kdy je již zřejmá dispozice bytu a v případě zájmu je možné si byt prohlédnout.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Druh bytu
Ateliér
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
00435-5
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
42m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jiří Černý
Ing. Jiří Černý
Zobrazit
kontakt
KORUNA RK

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé