Sousedé
3 509 895 Kč
ID nemovitosti:124
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:32 m2
Datum aktualizace:11. června 2024
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie69 kWh/m2

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme krásný byt 1+kk o velikosti 32,9 m2 v novém developerském projektu "Resort Antico" v Českém Brodě. V projektu se nachází 134 bytových a 9 nebytových jednotek o dispozici od 1kk po 4kk. Některé disponují balkonem, jiné předzahrádkou či obojím. K bytům je možné dokoupit kryté parkovací stání pod domem, venkovní stání či sklep. Nyní probíhá zajímavá JARNÍ AKCE, kdy na byty nabízíme slevu až 373 000 Kč.
Developerský projekt se nachází pouhých 25 minut jízdy vlakem z Masarykova nádraží v Praze a 27 km západně od okresního města Kolín. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností, včetně obchodního centra, nemocnice, škol, školek a sportovišť. Má rovněž dlouhou historii sahající až do 12. století, s mnoha dochovanými památkami v gotickém stylu. Své místo si zde najdou jak sportovci, tak lidé milující turistiku či další volnočasové aktivity, a to díky bezpočtu sportovišť, cyklotras, památných míst v blízkém okolí, hlubokých lesů a kaskád rybníků.
Koupě bytu v této lokalitě je ideálním řešením pokud hledáte dostupné bydlení v nové moderní výstavbě. Spojení s Prahou a okolím zajišťují vlaky i autobusy. Vozem je snadné napojení na dálnici D11, která se nachází nedaleko. Z bytů v projektu si tak vybere každý, a to od mladých párů, které hledají startovní byt, po rodinu s dětmi či seniory, kteří vyhledávají dobře dostupnou a klidnou lokalitu s možností vycházek do přírody nacházející se v co nejbližším okolí.
Inzerované vizualizace jsou pouze orientační. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Pro bližší informace o jednotlivých bytech kontaktujte, prosím, realitní kancelář. Těšíme se na Vás, a rádi zajistíme také financování vybrané nemovitosti.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
124
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
32m2
Užitná plocha
32m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Štěpán Puš
Štěpán Puš
Zobrazit
kontakt
Reality Gteam s.r.o.

© 2024 Sousedé