Sousedé
1 699 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je vč. provize a právního servisu.
ID nemovitosti:12
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:27 m2
Plocha pozemku:27 m2
Datum aktualizace:6. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji 19 nových apartmánů 1kk v obci Horní Žďár (okres Karlovy Vary). NYNÍ AKCE!! První zájemci dostanou vybavení bytu a parkovací stání ZDARMA. Díky této akci, jsou již některé před rezervací a první byt byl již předán spokojenému klientovi. Přijďte na prohlídku co nejdříve.
Nabízené nemovitosti představují ideální investiční příležitost, která nabízí potenciál s vysokou návratností. Byty jsou vhodné pro jednotlivce, mladé páry nebo jako víkendové útočiště v horské oblasti. Apartmány jsou částečně vybavené, mají kuchyňskou linku na míru s vestavnou elektrickou troubou a varnou deskou. Koupelna nabízí WC, sprchový box s masážním panelem, zrcadlo s led osvětlením a skříňku pod umyvadlem. Na výběr je ze dvou barevných variant kuchyňské linky, vinylových podlah, dveří s obložkami a dlažby v koupelně. Vytápění je zajištěno dvěma tepelnými čerpadly.
V zimním období nabízí nedaleké lázeňské město Jáchymov možnost sportovního vyžití i relaxačního odpočinku. V Jáchymově se nachází nástupní stanice lanové dráhy vedoucí až na vrchol lyžařského areálu Klínovec. V letním období je na dosah cyklostezka a možnosti pro pěší turistiku. Dobrá dopravní dostupnost je dalšími faktorem, který by mohl oslovit jak zájemce o pobyt na horách, tak i investory. S financováním pořízení této nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Zajistíme jak hypotéční úvěr, tak pro podnikatele zabezpečíme financovaní podnikatelským úvěrem. Vše zahrnete do firemních nákladů. Přemýšlíte nad koupí apartmánu? Obáváte se, že jej nebudete dostatečně využívat? Vaši novou nemovitost zařadíme do správcovského programu Reality Gteam KV, který zajistí jeho bezstarostný pronájem a Vám pravidelný pasivní příjem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
12
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
27m2
Užitná plocha
27m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Štěpán Puš
Štěpán Puš
Zobrazit
kontakt
Reality Gteam s.r.o.

© 2024 Sousedé