Sousedé
(1/11)
790 000 Kč
ID nemovitosti:152
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:28 m2
Plocha pozemku:28 m2
Datum aktualizace:24. května 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt s prostorným balkónem a dispozicí 1+kk o velikosti 28 m2 na ulici Hornická v Českém Těšíně ve velice oblíbené a žádané části města.
Byt je ideální jako startovací bydlení pro mladý pár, jednotlivce či také jako skvělá investiční příležitost vzhledem k velice nízkým nákladům tj. cca 2500 Kč měsíčně.
Byt se nachází v třetím patře a v domě jsou k dispozici dva výtahy.
Byt je ideální pro rekonstrukci dle Vašich představ, případně stačí vymalovat a lze jej dlouhodobě pronajmout.

Dům je po celkové revitalizaci a nachází se téměř v centru města s dostatkem parkovacích míst v těsné blízkosti domu. Nedaleko domu se nachází mateřská i základní škola, koupaliště, dětské hřiště a potraviny. Je zde také skvělé dopravní spojení MHD.
Rozhodně doporučujeme prohlídku této nemovitosti a jejího okolí.

Pro více informací či prohlídku nás kontaktujte.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
152
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
28m2
Užitná plocha
28m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Andrea Machýčková
Andrea Machýčková
Zobrazit
kontakt
Féroví Makléři

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé