Sousedé
3 360 000 Kč
ID nemovitosti:GK-A.4.3-P
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:41 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie90 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji moderní byt v novém projektu Gemini Kolín s perfektní dostupností na nádraží a do centra.Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut. V okolí se nachází obchodní dům, vlakové a autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Byt vybavíme standardy vyšší kvality a použité materiály si klient může zvolit z naší nabídky. Předáváme ve stavu obložených a vybavených koupelen, položených podlah a namontovaných interiérových dveří.Byty budou klientům předány do února 2023 a v tuto chvíli již probíhá rekonstrukce na základě vydaného stavebního povolení.Pro rezidenty bude ve vnitrobloku soukromá zahrada, kde bude posezení, místo pro grill, dětské prolézačky a work-outové hřiště na cvičení pro rezidenty Gemini Kolín. Výkres a vizualizace zahrady najdete v galerii. Rovněž nabízíme službu rent-to-own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením.Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell & Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Více informací naleznete na webu Geminikolin. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
GK-A.4.3-P
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
41m2
Plocha balkonu
5m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé