Sousedé
(1/5)
2 339 000 Kč
ID nemovitosti:6058
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:34 m2
Datum aktualizace:16. května 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi krásné byty v developerském projektu Rezidence Rozmarýn v České Třebové. Nově zrekonstruované 1+kk v 5. nadzemním podlaží.
Nabízíme Vám byt o celkové velikosti 34,9 m², který se nachází v 5. nadzemním podlaží, k bytu náleží výhradní užívání lodžie o velikosti 3,1 m² a sklep o velikosti 1,3 m².

Byty se budou prodávat čerstvě po rekonstrukci. Standardy bytů jsou plovoucí laminátové podlahy, velkometrážní dlaždičky v koupelně, závěsné WC, dubové dveře, LED osvětlení a celkově moderní minimalistický design.

Dům se nachází na strategickém místě - v blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - městský úřad, školy, školky, obchody, supermarket, lékaře, vlakové nádraží, atd. Celá stavba je energeticky nenáročná díky nově vybudovaným rozvodům elektřiny a kotli na zemní plyn, který vytápí celý dům. Energetická náročnost podle PENB je B - velmi úsporná, takže náklady na bydlení v tomto projektu budou velmi nízké.
Financování Vám rádi zajistíme ZDARMA. Budeme se na Vás těšit!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6058
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Patro
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Markéta Misíková
Markéta Misíková
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Oneata Investment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé