Sousedé
(1/9)
990 000 Kč
ID nemovitosti:568
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:28 m2
Plocha pozemku:28 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:20. března 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte menší útulný byt takřka v centru města Bohumín, mám pro Vás řešení.
Předmětem prodeje je byt 1+kk s lodžií o výměře 28 m2 na ulici Svat. Čecha v Bohumíně. Tento byt je částečně vybavený a jeho velkou výhodou je prostorná lodžie orientovaná do klidné části (parku).

Koupě bytu je rozhodně dobrým krokem k uchování hodnoty peněz. Tento byt je díky velmi nízkým nákladům vhodný k následnému pronajímání. V současné chvíli je byt obsazen vybraným nájemcem, takže se již nemusíte o hledání nájemce starat.
V případě zájmu o termín prohlídky či více informací mě kontaktujte.

Josef Šimončík - realitní makléř

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
568
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
28m2
Užitná plocha
28m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Josef Šimončík
Josef Šimončík
Zobrazit
kontakt
Ostrafin Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé