Sousedé
(1/12)
2 854 000 Kč
ID nemovitosti:212025
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:27 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost Bidli nabízí v rámci komorního projektu bytovou jednotku - apartmán 1+kk, který se nachází v krásné historické vile v Rokytnici nad Jizerou. V současnosti v celé historické vile probíhá kompletní, náročná a kvalitní rekonstrukce, díky které zde vznikne 7 bytových jednotek.
Byt - apartmán má výměru 27 m2 + společné prostory a je umístěn ve 2. podlaží domu.
Jednotka disponuje vstupní chodbou, ze které se vchází do obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem ( příprava na linku pořešena). Koupelna je propojená s toaletou, díky oknu je pěkně prosvětlená.
Tento apartmán je možné zakoupit se sousedícím apartmánem, čímž můžeme vytvořit jednu velkou jednotku a nebo vlastnit dvě sousedící jednotky za zvýhodněnou, příznivou cenu.
Fotografie jsou zpracovány formou vizualizace, jsou ilustrativní.
Jedním z největších benefitů je umístění nemovitosti, přímo nad centrálním náměstím. Do 5 minut jste v restauraci, v Tescu, v kavárně, u bankomatu, květinářství, obchodech i na zastávce skibusu. Nejbližší místo k lyžování je areál Studenov (700 m), pár minut od apartmánu jsou lyžařská střediska Paseky nad Jizerou a Lysá hora. Samozřejmostí jsou běžecké trasy a mnoho turistických cílů. Z Prahy do Rokytnice nad Jizerou trvá cesta pouhé 2 hodiny! Nemovitosti v této lokalitě jsou ideální příležitostí k investici!
Více informací získáte na webu rokytnice492.cz nebo u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
212025
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
27m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Irena Hřibová
Irena Hřibová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé