Sousedé
(1/20)
4 889 000 Kč
ID nemovitosti:329564
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Plocha pozemku:38 m2
Datum aktualizace:8. září 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Dovolte představit Vám nádherný a světlý byt v právě se stavějícím bytovém domě v klidné a zelené časti lázeňského města Karlovy Vary – Tuhnice.
Jedná se o byt č.26 o dispozici 1+kk, který se bude nacházet v 5 NP Bytového domu Tuhnice. Velice zajímavé interiérové řešení a 2 prostorné terasy s báječným výhledem budou velice zajímavou příležitostí, ať už plánujete bydlení pro sebe nebo pro společné trávení báječných chvilek se svou polovičkou.
Stavbu domu zajišťuje společnost, u které zájmy klientů a jejích spokojenost je na prvním místě. Proto byl k projektu bytového domu zvolen přístup s veškerou odpovědností a spolehlivostí, aby bylo zajištěno co nejpohodlnější a nejbezpečnější prostředí pro budoucí obyvatele bytového domu.
Bytový dom Tuhnice bude umístěn v těsné blízkosti komerčního, správního a lázeňského centra Karlových Varů, ale při tom je obklopen nádhernou přírodou Lázeňských lesů. V pěším okolí si najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, a všechno ostatní vám bude k dispozici ve vzdálenosti 1-2 autobusových zastávek.
Ještě váháte? Objednejte si schůzku a my vám rádi sdělíme veškeré potřebné informace ohledně tohoto projektu.
Líbí se vám okolní prostředí Bytového domu Tuhnice, ale máte jinou představu o dispozici bytu? Vystavená bytová jednotka není jedinou nabídkou naší společnosti v tomto bytovém domě. Naše společnost RE/MAX Glorion má výhradní právo na nabídku bytů v celém objektu. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
329564
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
39m2
Užitná plocha
59m2
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2023 Sousedé