Sousedé
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:220098
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:27 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2022
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie256 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji byt v Plzni na Doubravce ve Skalní ulici.

Dům, kde se byt nachází je cihlový, z přední části zateplený, s novou fasádou, má nové vstupní dveře, nové zvonky, schránky, disponuje půdním prostorem a zahradou ve vnitrobloku.

Byt byl v roce 2004 vybudován ze suterénních prostor domu. Můžete jej tedy kromě bydlení využit např. i jako prostor pro svou kancelářskou práci. Dispozičně je řešený jako 1+kk s užitnou plochou 27 m2 + sklep o výměře 2,6 m2 a součástí je také podíl na zahradě ve vnitrobloku, kde můžete po práci relaxovat.

Po vstupu do bytu se nachází malá předsíň a následuje hlavní obývací prostor, jehož součástí je po pravé straně kuchyňský kout. Nalevo je pak sprchový kout a oddělené WC – odvětrání je zde řešené elektrickým ventilátorem přes spínač světla. Na podlahách je keramická dlažba s vodotěsnou izolací položena do tmelu. Elektrické rozvody jsou v mědi, voda v plastu. Okna jsou plastová s 2 skly, zvenku chráněná sítí proti hmyzu a zabezpečena novými mřížemi z důvodu zvýšené bezpečnosti.

Do bytu jsou zavedeny všechny sítě. Ohřev teplé vody je řešen prostřednictvím bojleru, který je umístěný v samostatné komoře na chodbě u bytu. Topení je řešeno podlahovým vytápěním elektrickými rošty po celé ploše bytu.

Byt je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti - nákupního centra, zdrav. střediska, MHD ... a také je cca 3 min v dosahu na Rokycanskou silnici s výpadem na dálnici na Prahu.

Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku, byt Vám ráda ukážu.

Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní a právní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračka
ID nemovitosti
220098
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
27m2
Užitná plocha
27m2
Patro
Suterén
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krohová
Jana Krohová
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé