Sousedé
(1/14)
1 250 000 Kč
ID nemovitosti:N03961
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:23 m2
Datum aktualizace:8. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 1+KK v rekonstruovaném domě na břehu řeky Sázava v těsné blízkosti Sázavského ostrova. Necelou hodinu jízdy autem z centra Prahy. Ideální místo pro víkendové pobyty mimo Prahu. K domu náleží více jak 10.000 m2 pozemku, který lze využívat pro různé sportovní či relaxační aktivity. Sázava nabízí celou řadu sportovních aktivit a na Sázavském ostrově je zajištěn celoroční provoz restaurace.

Byty byly zrekonstruovány ve vysokém standardu, současný stav bytů je velmi dobrý. Byt má vlastní koupelnu, WC a již připravené rozvody pro kuchyň - stačí pouze koupit kuchyňskou linku. Celková výměra bytu činí 23 m2.

Byt se nachází v 2.NP. Ke každému bytu je možné zakoupit sklep, jedná se o přímý prodej.

Objekt se skládá z pěti nadzemních podlaží, v katastru nemovitostí je objekt rozdělen na jednotlivé bytové jednotky, jedná se o prodej do osobního vlastnictví. V průběhu roku 2022 již kompletně rozprodány bytové jednotky v 3.NP, 4.NP a 5.NP. Společenství vlastníků jednotek včetně stanov již zapsáno v obchodním rejstříku.

Celá budova prošla v roce 2010 kompletní rekonstrukcí včetně výměny oken, zateplení fasády, nových střech, rozvodů inženýrských sítí a proskleného výtahu. Vytápění je řešeno lokálně elektrickými přímotopy.

Půdorysy jednotlivých bytů, fotografie, stanovy společenství vlastníků, prohlášení vlastníka k dispozici – bude zasláno na vyžádání

Prohlídka po domluvě s realitním makléřem.

Základní údaje

ID nemovitosti
N03961
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
23m2
Užitná plocha
23m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Halas
Marek Halas
Zobrazit
kontakt
NAXOS a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé