Sousedé
4 100 000 Kč
ID nemovitosti:J09178
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum aktualizace:25. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele jsme pro vás připravili k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk (51 m²) se sklepem (6,5 m²) v Kladně v ulici Petra Bezruče.

Byt se nachází v přízemí cihlového domu z 50. let a prošel celkovou rekonstrukcí včetně rozvodů, nového plynového kotle značky Protherm a automatického vodoměru, který lze odečítat na dálku. Součástí jsou samozřejmě také bezpečností dveře, zárubně a systém proti zabouchnutí.

Byt je tvořen:
- chodbou s vestavěným botníkem,
- koupenou s velkou rohovou vanou a toaletou,
- kompletně vybaveným kuchyňským koutem s myčkou, lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou a kuchyňským stolem s židlemi,
- velmi prostornou obývací místností, ve které je zbudované vyvýšené spací patro včetně matrace a roštu,
- technickou místností s plynovým kotlem.

Za zmínku jistě stojí ještě dodat, že okna jsou velmi dobře zvukotěsně izolována, dlažba a obklad jsou značky Rako, dřevěná podlaha značky Parador. Kompletní vybavení naleznete na fotografiích.

K bytu dále náleží společný dvůr, uhlový sklep a půda.

V okolí domu naleznete veškeré vyžití - sportovní, nákupní, dále restaurace, úřady, katastr nemovitostí, lékaře, poštu, mateřské a základní školy, gymnázium, střední a vysokou školu, pěší zónu, cyklostezky, koupaliště, zimní stadion, park Sítná, nebo in-line dráhu na Sletišti.

Autobusová zastávka směrem na Prahu stojí v těsné blízkosti domu a pouhé 2 zastávky jízdy autobusem se nachází zastávka vlaková.

Kladno je specifické obrovským množstvím obchodů s jídlem, takže pokud jste milovníkem dobrého jídla, je tato lokalita určená právě vám.

V případě zájmu o byt či prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09178
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
57m2
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
57m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Oršuliak
Martin Oršuliak
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2023 Sousedé