Sousedé
(1/25)
43716-392788
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43716
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:38 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nízkonákladový investiční apartmán v Krkonoších v Prostředních Starých Bukách o dispozici 1+kk 40,5 m2.Přírodou obklopené apartmány s vlastním parkovacím stáním, prostornou komorou ke každému bytu, společnou kolárnou a venkovním posezením.V objektu se nachází 11 bytových jednotek o dispozici 1+kk a 2+kk a to od 33 m2 do 96 m2. Tento projekt firmy HAS STAVBY je nízkonákladový a velmi úsporný pro budoucí majitelé, a to díky:- primární zdroj vytápění tepelným čerpadlem vzduch-voda napojený na topnou soustavu. Topná voda bude rozváděna do otopných těles a do topných žebříků umístěných v koupelnách- voda z vlastní vrtané studně 30m- čistička odpadních vod- okna trojskla - celková energetická náročnost B Dokončení a zkolaudován bude již do konce roku 2022. První zmínka o obci Staré Buky je již z roku 1355. Kde byl do 16. století skutečným vlastníkem český král, kterému patřil hrad Trutnov. Čas běžel, vlastníci se měnili a díky dědickému dělení majetku byly Staré Buky rozděleny na 3 samostatné vesnice. Dolní, prostřední a Horní Staré Buky.Krom krásné přírody a klidu tu naleznete spoustu sportovního vyžití. V létě – cyklotrasy začínající rovnou od domu, ke koupání Dolcké rybníky, které jsou jen 1,5 km, Dvůr Králové a jeho krásná zoologická zahrada 16 km, prohlídka měst Trutnov 8 a Hradec Králové 47 km.V zimě – běžecké trasy začínající v Pilníkově vzdáleném 3 km, Černá Hora v Janských Lázních 15 km, Mladé Buky 11 km a Pec pod Sněžkou 26 km.Tyto nemovitosti jsou vhodné jak na investici, tak ke klidnému bydlení a pokud Vás to zaujalo, domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vás provedu osobně a poradím i s financováním.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Místní zdroj
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
43716
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
38m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé