Sousedé
(1/12)
43010-406900
4 320 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43010
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám k prodeji prostorný bezbariérový byt 1+kk o ploše 55 m2 s předzahrádkou cca 62 m2 a parkovacím stáním v obci Krupá. Byt je nyní ve výstavbě - jedná se o přístavbu k bytového domu. Kolaudace bude uskutečněna na jaře 2023. Přiložená vizualizace interiéru a exteriéru zobrazuje finální provedení.Cena zahrnuje byt v kompletním dokončení, tedy včetně: obkladů, podlahových krytin, osvětlení, zařizovacích předmětů koupelen, kuchyňské linky, vytápění, dveří, obložek, lišt, okapů, svodů, předzahrádky, parkovacího stání. Výběr použití materiálu je možné (s předstihem) zvolit dle přání kupujícího. Byt je situován na slunnou jihovýchodní stranu. Je zde obecní vodovod, kanalizace řešena ČOV, vytápění bude elektrické, ohřev vody bojlerem. Za zmínku určitě stojí i podlahové vytápění a krbová kamna na tuhá paliva.V blízkosti je autobusová zastávka, místní rybník a přímo za domem je hřiště. Občanská vybavenost se nachází v sousední obci Český Brod - 10 min cesty, Úvaly 15 min cesty. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky a na osobní prohlídce.S financováním rádi poradíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
43010
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
55m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé