Sousedé
(1/8)
3 110 500 Kč
Poznámka k ceně: včetně rezervačního poplatku 60.500,-Kč
ID nemovitosti:N06183
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:15. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Elite real service s.r.o. Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí prodej bytu 1+kk na ul. Kavaleristů, Olomouc - centrum. Plocha jednotky 30m2 + plocha terasy 5m2 v 5.NP. Orientace bytu JV. Dispozičně je byt moderně řešen, kuchyňský kout dohromady s obývacím pokojem, wc a koupelna dohromady, wc kombi, otopný žebřík, rovná vana. Vybavení bytu: kuchyňská linka včetně spotřebičů (sklokeramická deska, lednička, mikrovlnka), v předsíni vestavěná skříň. Plastové francouzské okno, žaluzie. Inkaso: dle výpočtového listu 1.154,-Kč zahrnuje: vodné a stočné: 305,-Kč, správa objektu: 390,-Kč, správa SBD 185,-Kč, el. spol. prostor: 42,-Kč, výtah: 45,-Kč, úklid: 100,-Kč, odměny SVJ: 100,-Kč, pojištění domu: 12,-Kč + elektřina: 1.290,-Kč. (V4). Moderní bydlení na klidném místě v těsné blízkosti řeky Bystřičky. Vyhledávaná a klidná lokalita. V blízkosti zastávka tramvaje.
Zajímavá nabídka koupě bytu v exkluzivní lokalitě v centru města. Výborná investiční příležitost. Doporučujeme osobní jednání a prohlídku nemovitosti - volejte makléře. Pro investory zajišťujeme bezplatně následný pronájem, případně i správu nemovitosti. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu - naleznete na našich webových stránkách.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
N06183
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
30m2
Užitná plocha
35m2
Plocha terasy
5m2
Patro
4. patro
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Gaďourek
Zdeněk Gaďourek
Zobrazit
kontakt
Elite real service s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé