Sousedé
3 176 410 Kč
ID nemovitosti:12876
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:37 m2
Podlahová plocha:36 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie84 kWh/m2

Popis nemovitosti

Byty v centru Třebíče od 1KK do 6KK.

Tento prosvětlený 1KK vám na svých 37 metrech nabídne obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelnu se sprchovým koutem a oknem, samostatnou toaletu.
Komfort bydlení zpříjemní podlahové vytápění, klimatizace a vybavená kuchyňská linka včetně myčky, trouby, indukční desky.

Za provoz bytu platíte pouze to, co sami spotřebujete. Vlastní ohřev vody, vlastní topení, vlastní elektřina = žádné rozúčtování s ostatními vlastníky jiných bytů v budově. Díky tomu a nízké energetické náročnosti budovy jsou měsíční náklady na provoz bytu plně ve vašich rukou.

Byt již má svého ověřeného a platícího nájemníka. Okamžitě tak inkasujete nájem, aniž byste se museli strachovat, jestli nemovitost pronajmete.
V nabídce různé typy jednotek se ziskem z nájmu od 4% p.a. + zhodnocení nemovitosti v čase.
V ceně i správa nemovitosti včetně komunikace s nájemníky, atd...

Přijďte se podívat a vyberte si z nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
12876
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
37m2
Užitná plocha
37m2
Místností
1
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Rosťa Očenášek
Rosťa Očenášek
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé