Sousedé
(1/4)
Fotka 1
4 800 000 Kč
ID nemovitosti:2534
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:28 m2
Datum aktualizace:19. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt před rekonstrukcí, zvýšené přízemí v centru Prahy. Sháníte byt na Praze 2 Nově nabízíme k prodeji byt 1+kk v ulici Václavská na Praze 2, který se nachází nedaleko od metra B u Karlova náměstí. Byt má rozlohu 27,7 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. K bytu náleží i sklepní kóje. Pro prohlídky bytu kontaktujte realitní makléřku.

Základní údaje

ID nemovitosti
2534
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
30m2
Užitná plocha
28m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jitka Eben El Hadj
Jitka Eben El Hadj
Zobrazit
kontakt
Prima reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé