Sousedé
(1/16)
HDR20220502-37
1 690 000 Kč
ID nemovitosti:14421366
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:28 m2
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ať už hledáte byt vhodný jako investici nebo jen malé útulné bydlení, je tato nabídka určena právě vám. Byt o dispozici 1+kk a výměře 28,1 m2 je vhodný k okamžitému bydlení. Většina takto menších bytů disponuje malou koupelnou se sprchovým koutem místo vany, to však neplatí v tomto případě.Velkým benefitem jsou skladovací prostory náležící k bytu v kóji, která je ve stejném patře, kde se byt nachází. Dalším plusem u tohoto bytu je krásný výhled do okolí.Dům, ve kterém se byt nachází, prochází kompletní rozsáhlou rekonstrukcí včetně společných chodeb, dveří, osvětlení atd. a bude dokončena do konce roku 2022. Součástí rekonstrukce je vnější zateplení severní a východní strany domu, kde je byt umístěn. Určitě uvítáte, že lze využívat i společné prostory půdy a terasy. Názvy okolních ulic - Květinová a V aleji - nejsou náhodné. Květin u okolních domů je v tomto období spoustu, stejně tak jako zeleně. Alej vysazených stromů se pak táhne po celé délce nové silnice až k místnímu zimnímu stadionu.Přilehlé okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené 850m a zastávka MHD 400m. Pouhý 1 km je vzdálená nákupní zóna včetně Kauflandu, lékárny, drogerie a spousty dalších obchodů. K dominantě Jablonce - takzvanému Jabloneckému moři (přehrada Mšeno) je to jen 2 km.Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijďte se podívat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
14421366
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
28m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Petřík
Martin Petřík
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé