Sousedé
(1/6)
vvi_4
7 588 160 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:08521032
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:41 m2
Datum aktualizace:24. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt je umístěn v 1. podlaží developerského projektu Villa Vintage na nároží ulic Strážní a V Domově, v klidné části Žižkova, který patří k vyhledávaným oblastem a nabízí bohatou občanskou vybavenost i skvělou dopravní dostupnost. Rezidenti budou mít po ruce například krásný park Pražačka i s přilehlým sportovním areálem, nepřeberné množství různých hospůdek, kaváren, obchodů ale například i kultovní Kino Aero.Celková obytná plocha jednotky je 44,6 m2 a má balkón 1 m2, okna jsou orientována na západ.Rezidenční projekt Villa Vintage je komorní projekt, ve kterém bude k dispozici pouze 24 bytů o různých dispozicích. Projekt nabízí jak možnost pro zajímavou investici, tak pro příjemný rodinný život.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
08521032
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
41m2
Plocha balkonu
1m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Magdalena Gómezová
Magdalena Gómezová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé