Sousedé
(1/16)
Byt 1+kk v Jaroměřicích nad Rokytnou (POHLED NA BYTOVÝ DŮM Z PRIVÁTNÍHO ATRIA)
1 690 000 Kč
Poznámka k ceně: Po slevě!
ID nemovitosti:PRO257
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:1.714 m2
Datum aktualizace:30. března 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou garsoniéru (1+kk o velikosti 33,7m2) v "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou. Jednotka se nachází ve 2NP bytového domu na ulici Havlíčkova. Po rozsáhlé rekonstrukci byla původně historická budova adaptována na bydlení s možností využívat přilehlý dvůr jako privátní venkovní zázemí a s možností privátního parkování na přilehlých venkovních plochách. Nabízený byt s okny orientovanými na jih se nachází v I. patře domu bez výtahu. Je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který ohřívá i TUV. Provozní náklady včetně platby do fondu oprav pro jednu dospělou osobu nepřesahovaly ve sledovaném období 2021/2022 1.500 Kč měsíčně. Příslušenství bytu tvoří skladovací kóje v přilehlé budově. Bytová jednotka je vhodná k vlastnímu bydlen i k případné investici.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
PRO257
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Místností
1
Patro
1. patro
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Prokeš
Jiří Prokeš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé