Sousedé
(1/25)
posezení
8 420 000 Kč
ID nemovitosti:E-204S
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V připravovaném výjimečném projektu Hotel Emerich nabízíme k prodeji investiční pokoj s terasou a se saunou, ve 3.NP s výhledem na les. Výhodou hotelu Emerich je, že má pouze 30 investičních pokojů a ke každému pokoji, lze dokoupit parkovací stání. Součástí hotelu je wellness s bazénem, saunou, restaurace, bar, lobby a recepce. V projektu byl již dokončen vzorový pokoj, precizně zrealizovaný dle vizualizací, a je možné ho kdykoli vidět. Doporučujeme!O koncept projektu se postarali architekti manželé Pizingerovi z architektonického Ateliéru Morix. Originální, osobitý design, promyšlené dispozice v nadčasovém moderním horském stylu.Jedná se o jedinečnou možnost investovat do výjimečné nemovitosti a zhodnotit investované prostředky. Hotelový provoz zajistí správce KAPERA Pec s.r.o., která je majitel a provozovatelem Hotelu Emerich. Cílem projektu je zajištění kompletního hotelového provozu, dosažení nejvyšších možných tržeb a výnosů pro majitele jednotek.Hotel se nachází přímo na sjezdovce Javor a nabízí překrásné výhledy i díky jeho poloze a výšce 1000 metrů nad mořem. Pec pod Sněžkou je významným horským střediskem v srdci národního parku a nabízí rozmanité možnosti vyžití v zimní i letní sezoně.V nabídce je více apartmánů, kontaktujte nás a pomůžeme Vám najít ten pravý.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
E-204S
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
51m2
Plocha terasy
23m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Romana Čermáková
Romana Čermáková
Zobrazit
kontakt
Luxent s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé